Vipul Monalisa 35688 A To F Mal Cotton Saree Collection Wholesale
₹4,770 for 6 Pcs
| Catalog Name | Vipul Monalisa 35688 A To F |
| Per Piece Price | ₹ 795 + 5% GST |
| Full Catalog Price | ₹ 4770 |
| Total Design | 6 Designs |
| Weight | 4 KG |
| Occasion | Daily Wear |
| Fabric | Mal Cotton |
| Brand | Vipul Catalog |
| Details | Saree :- Mal Cotton Saree Collection |
Description
Vipul Monalisa 35688 A To F Mal Cotton Saree Collection Wholesale
Vipul Monalisa 35688 A To F Mal Cotton Saree Collection Wholesale wholesale collection available at best price from Surat.
Product Details
| Catalog Name | Vipul Monalisa 35688 A To F |
| Per Piece Price | ₹ 795 + 5% GST |
| Full Catalog Price | ₹ 4770 |
| Total Design | 6 Designs |
| Weight | 4 KG |
| Occasion | Daily Wear |
| Fabric | Mal Cotton |
| Brand | Vipul Catalog |
| Details | Saree :- Mal Cotton Saree Collection |
Vipul Monalisa 35688 A To F Mal Cotton Saree Collection Wholesale wholesale ideal for resellers & boutiques.
GST billing & fast dispatch available.
Follow Us
Explore More Categories
Additional information
| Weight | 4 kg |
|---|
Related products
₹3,980
for 4 Pcs
₹4,170
for 6 Pcs
Designer Saree
₹27,192
for 8 Pcs
₹3,980
for 4 Pcs
₹55,080
for 12 Pcs
₹11,865
for 7 Pcs
₹1,996
for 4 Pcs
₹12,024
for 18 Pcs
₹1,395
for 1 Pcs
₹8,970
for 6 Pcs
₹3,980
for 4 Pcs
₹2,985
for 3 Pcs

















