Hoor Tex 501 A To D Heavy Chiffon Pakistani Salwar Suit Collection Wholesale
₹6,000 for 4 Pcs
| Catalog Name | Hoor Tex 501 A To D |
| Per Piece Price | ₹ 1500 + 5% GST |
| Full Catalog Price | ₹ 6000 |
| Total Design | 4 Designs |
| Weight | 4 KG |
| Fabric | Chiffon |
| Occasion | Festival |
| Size | XL | XXL |
| Brand | SUMSHY |
| Details | Fabric Details Attached | [ Pakistani Copy ] |
Hoor Tex 501 A To D Heavy Chiffon Pakistani Salwar Suit Collection Wholesale
Hoor Tex 501 A To D Heavy Chiffon Pakistani Salwar Suit Collection Wholesale wholesale collection available at best price from Surat.
Product Details
| Catalog Name | Hoor Tex 501 A To D |
| Per Piece Price | ₹ 1500 + 5% GST |
| Full Catalog Price | ₹ 6000 |
| Total Design | 4 Designs |
| Weight | 4 KG |
| Fabric | Chiffon |
| Occasion | Festival |
| Size | XL | XXL |
| Brand | SUMSHY |
| Details | Fabric Details Attached | [ Pakistani Copy ] |
Hoor Tex 501 A To D Heavy Chiffon Pakistani Salwar Suit Collection Wholesale wholesale ideal for resellers & boutiques.
GST billing & fast dispatch available.
Follow Us
Explore More Categories
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Size | XL, XXL |
Related products
Readymade Pakistani Suit
Readymade Pakistani Suit
Alizeh 7079 Georgette Embroidered With Sequence Worked Top Sharara And Dupatta Wholesale
Readymade Pakistani Suit
Alizeh Swara Vol 2 Silk Zari Fancy Designer Salwar Kameez Collection Wholesale
Readymade Pakistani Suit
Kb 3311 Series Heavy Chinon Designer Salwar Kameez Collection Wholesale
Readymade Pakistani Suit
Deepsy D 720 Chinon Embroidered Ready Made Pakistani Collection Wholesale
Readymade Pakistani Suit
Deepsy D 606 Velvet Embroidered Pakistani Ready Made Collection Wholesale
Readymade Pakistani Suit
Deepsy D 731 Chinon Embroidered Pakistani Readymade Collection Wholesale
Readymade Pakistani Suit
Readymade Pakistani Suit
Deepsy D 704 Embroidered Ready Made Pakistani Collection Wholesale
Readymade Pakistani Suit
Kb 3306 Super Hit Chinon Embroidery Sequins Worked Designer Salwar Kameez Wholesale
Readymade Pakistani Suit
Deepsy D 706 Chinon Embroidered Ready Made Pakistani Collection Wholesale
Readymade Pakistani Suit
Alizeh 7066 To 7069 Georgette With Embroidered Top Sharara And Dupatta Wholesale













