Elan E 32 A To D Cambric Cotton Embroidered Salwar Kameez Wholesale
₹5,196 for 4 Pcs
| Catalog Name | Elan E 32 A To D |
| Per Piece Price | ₹ 1299 + 5% GST |
| Full Catalog Price | ₹ 5196 |
| Total Design | 4 Designs |
| Weight | 4 KG |
| Occasion | Festival |
| Fabric | Cambric Cotton |
| Brand | SUMSHY |
| Details | Fabric Details Attached | [ Pakistani Copy ] |
Elan E 32 A To D Cambric Cotton Embroidered Salwar Kameez Wholesale
Elan E 32 A To D Cambric Cotton Embroidered Salwar Kameez Wholesale wholesale collection available at best price from Surat.
Product Details
| Catalog Name | Elan E 32 A To D |
| Per Piece Price | ₹ 1299 + 5% GST |
| Full Catalog Price | ₹ 5196 |
| Total Design | 4 Designs |
| Weight | 4 KG |
| Occasion | Festival |
| Fabric | Cambric Cotton |
| Brand | SUMSHY |
| Details | Fabric Details Attached | [ Pakistani Copy ] |
Elan E 32 A To D Cambric Cotton Embroidered Salwar Kameez Wholesale wholesale ideal for resellers & boutiques.
GST billing & fast dispatch available.
Follow Us
Explore More Categories
| Weight | 4 kg |
|---|
Related products
Pakistani Suit
Shree Ombre Premium Super Hit Vol 3 Kotachecks Dupatta Pakistani Suits Collection Wholesale
Pakistani Suit
Shree Ombre Lawn Collection 25 Vol 6 Nx Chiffon Dupatta Pakistani Salwar Kameez Wholesale
Pakistani Suit
Shree Kahf Premium Embroidered Colllection Vol 2 Kota Doriya Dupatta Pakistani Suits Wholesale
Pakistani Suit
Shree Ombre Starlet Lawn Collection Vol 26 Nx Chiffon Dupatta Pakistani Suits Wholesale
Pakistani Suit
Shree Kahf Premium Luxury Lawn Collection Vol 1 Kota Doriya Dupatta Pakistani Suits Wholesale








