Shree Kt 323 A To D Viscose Maslin Digital Print Salwar Kameez Wholesale
₹5,000 for 4 Pcs
| Catalog Name | Shree Kt 323 A To D |
| Per Piece Price | ₹ 1250 + 5% GST |
| Full Catalog Price | ₹ 5000 |
| Total Design | 4 Designs |
| Weight | 4 KG |
| Occasion | Festival |
| Fabric | Muslin, Viscose |
| Brand | Shree Fabs |
| Details | Fabric Details Attached | [Pakistani Copy] |
Description
Shree Kt 323 A To D Viscose Maslin Digital Print Salwar Kameez Wholesale
Shree Kt 323 A To D Viscose Maslin Digital Print Salwar Kameez Wholesale wholesale collection available at best price from Surat.
Product Details
| Catalog Name | Shree Kt 323 A To D |
| Per Piece Price | ₹ 1250 + 5% GST |
| Full Catalog Price | ₹ 5000 |
| Total Design | 4 Designs |
| Weight | 4 KG |
| Occasion | Festival |
| Fabric | Muslin, Viscose |
| Brand | Shree Fabs |
| Details | Fabric Details Attached | [Pakistani Copy] |
Shree Kt 323 A To D Viscose Maslin Digital Print Salwar Kameez Wholesale wholesale ideal for resellers & boutiques.
GST billing & fast dispatch available.
Follow Us
Explore More Categories
Additional information
| Weight | 4 kg |
|---|
Related products
₹5,934
for 6 Pcs
₹5,996
for 4 Pcs
Pakistani Suit
Shree Zarqash Chiffon Dupatta Cotton Print Pakistani Salwar Kameez Collection Wholesale
₹4,050
for 6 Pcs
₹5,996
for 4 Pcs
₹6,396
for 4 Pcs
₹5,000
for 4 Pcs
Pakistani Suit
Shree Ombre Lawn Collection 25 Vol 6 Nx Chiffon Dupatta Pakistani Salwar Kameez Wholesale
₹4,945
for 5 Pcs
₹8,200
for 4 Pcs











