Vipul Elaichi 35271 A To D Brasoo Fetsive Wear Saree Collection Wholesale
₹3,980 for 4 Pcs
| Catalog Name | Vipul Elaichi 35271 A To D |
| Per Piece Price | ₹ 995 + 5% GST |
| Full Catalog Price | ₹ 3980 |
| Total Design | 4 Designs |
| Weight | 4 KG |
| Occasion | Festival, Daily Wear |
| Fabric | Brasso |
| Brand | Vipul Catalog |
| Details | Brasso |
Description
Vipul Elaichi 35271 A To D Brasoo Fetsive Wear Saree Collection Wholesale
Vipul Elaichi 35271 A To D Brasoo Fetsive Wear Saree Collection Wholesale wholesale collection available at best price from Surat.
Product Details
| Catalog Name | Vipul Elaichi 35271 A To D |
| Per Piece Price | ₹ 995 + 5% GST |
| Full Catalog Price | ₹ 3980 |
| Total Design | 4 Designs |
| Weight | 4 KG |
| Occasion | Festival, Daily Wear |
| Fabric | Brasso |
| Brand | Vipul Catalog |
| Details | Brasso |
Vipul Elaichi 35271 A To D Brasoo Fetsive Wear Saree Collection Wholesale wholesale ideal for resellers & boutiques.
GST billing & fast dispatch available.
Follow Us
Explore More Categories
Additional information
| Weight | 4 kg |
|---|
Related products
₹2,985
for 3 Pcs
₹13,836
for 12 Pcs
₹11,865
for 7 Pcs
₹1,395
for 1 Pcs
₹3,980
for 4 Pcs
₹66,445
for 14 Pcs
₹1,395
for 1 Pcs
Designer Saree
Sulakshmi Bridal Heritage – 4012 Tissue Silk Embroidery Worked Saree Collection Wholesale
₹4,795
for 1 Pcs
₹1,996
for 4 Pcs
₹7,770
for 6 Pcs
₹3,980
for 4 Pcs
₹44,664
for 12 Pcs











