Hoor Tex 817 A To D Crystal Viscose Salwar Kameez Wholesale
₹6,200 for 4 Pcs
| Catalog Name | Hoor Tex 817 A To D |
| Per Piece Price | ₹ 1550 + 5% GST |
| Full Catalog Price | ₹ 6200 |
| Total Design | 4 Designs |
| Weight | 4 KG |
| Occasion | Festival |
| Size | XL | XXL |
| Fabric | Viscose, Crystal |
| Brand | SUMSHY |
| Details | Fabric Details Attached | [ Pakistani Copy ] |
Description
Hoor Tex 817 A To D Crystal Viscose Salwar Kameez Wholesale
Hoor Tex 817 A To D Crystal Viscose Salwar Kameez Wholesale wholesale collection available at best price from Surat.
Product Details
| Catalog Name | Hoor Tex 817 A To D |
| Per Piece Price | ₹ 1550 + 5% GST |
| Full Catalog Price | ₹ 6200 |
| Total Design | 4 Designs |
| Weight | 4 KG |
| Occasion | Festival |
| Size | XL | XXL |
| Fabric | Viscose, Crystal |
| Brand | SUMSHY |
| Details | Fabric Details Attached | [ Pakistani Copy ] |
Hoor Tex 817 A To D Crystal Viscose Salwar Kameez Wholesale wholesale ideal for resellers & boutiques.
GST billing & fast dispatch available.
Follow Us
Explore More Categories
Additional information
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Size | XL, XXL |
Related products
₹7,480
for 4 Pcs
₹5,700
for 6 Pcs
₹6,160
for 8 Pcs
Readymade Dress
Dnp Poorvi Vol 1 Vertican Umbrella Cut Top With Bottom And Dupatta Collection Wholesale
₹5,880
for 8 Pcs
₹4,920
for 8 Pcs
Readymade Dress
₹9,580
for 4 Pcs
₹5,010
for 6 Pcs
₹3,594
for 6 Pcs
Readymade Dress
₹11,400
for 8 Pcs
Readymade Dress
₹9,580
for 4 Pcs
₹6,200
for 8 Pcs
₹9,580
for 4 Pcs





















