Hoor Tex 838 A To D Rayon Embroidered Salwar Kameez Wholesale
₹4,600 for 4 Pcs
| Catalog Name | Hoor Tex 838 A To D |
| Per Piece Price | ₹ 1150 + 5% GST |
| Full Catalog Price | ₹ 4600 |
| Total Design | 4 Designs |
| Weight | 4 KG |
| Fabric | Rayon |
| Occasion | Festival |
| Size | XL | XXL |
| Brand | SUMSHY |
| Details | Fabric Details Attached | [ Pakistani Copy ] |
Hoor Tex 838 A To D Rayon Embroidered Salwar Kameez Wholesale
Hoor Tex 838 A To D Rayon Embroidered Salwar Kameez Wholesale wholesale collection available at best price from Surat.
Product Details
| Catalog Name | Hoor Tex 838 A To D |
| Per Piece Price | ₹ 1150 + 5% GST |
| Full Catalog Price | ₹ 4600 |
| Total Design | 4 Designs |
| Weight | 4 KG |
| Fabric | Rayon |
| Occasion | Festival |
| Size | XL | XXL |
| Brand | SUMSHY |
| Details | Fabric Details Attached | [ Pakistani Copy ] |
Hoor Tex 838 A To D Rayon Embroidered Salwar Kameez Wholesale wholesale ideal for resellers & boutiques.
GST billing & fast dispatch available.
Follow Us
Explore More Categories
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Size | XL, XXL |
Related products
Readymade Pakistani Suit
Deepsy D 631 Velvet Readymade Pakistani Suits Collection Wholesale
Readymade Pakistani Suit
Deepsy M 19 Viscose Muslin Digital Printed Pakistani Readymade Collection Wholesale
Readymade Pakistani Suit
Eba Safroon Vol 3 Color Editon Gold Ready Made Suits Collection Wholesale
Readymade Pakistani Suit
Deepsy D 729 Embroidered Ready Made Pakistani Collection Wholesale
Readymade Pakistani Suit
Deepsy D 726 Chinon Embroidered Ready Made Pakistani Collection Wholesale
Readymade Pakistani Suit
Eba Sahaj Chinon Embroidered Ready Made Suits Collection Wholesale
Readymade Pakistani Suit
Eba Ruby 2 Colour Edition Chinon Embroidery Ready Made Collection Wholesale
Readymade Pakistani Suit
Alizeh 7070 To 7072 Georgette With Embroidered Work Kurti Pant And Dupatta Wholesale
Readymade Pakistani Suit
Deepsy D 710 Chinon Embroidered Pakistani Ready Made Collection Wholesale
Readymade Pakistani Suit
Deepsy D 707 Embroidered Ready Made Pakistani Collection Wholesale
Readymade Pakistani Suit
Alizeh 7079 Georgette Embroidered With Sequence Worked Top Sharara And Dupatta Wholesale
Readymade Pakistani Suit
Deepsy D 720 Chinon Embroidered Ready Made Pakistani Collection Wholesale





















