Hoor Tex 829 A To D Jimmy Choo Embroidered Salwar Kameez Wholesale
₹5,000 for 4 Pcs
| Catalog Name | Hoor Tex 829 A To D |
| Per Piece Price | ₹ 1250 + 5% GST |
| Full Catalog Price | ₹ 5000 |
| Total Design | 4 Designs |
| Weight | 4 KG |
| Fabric | Jimmy Choo |
| Occasion | Festival |
| Size | XL | XXL |
| Brand | SUMSHY |
| Details | Fabric Details Attached | [ Pakistani Copy ] |
Hoor Tex 829 A To D Jimmy Choo Embroidered Salwar Kameez Wholesale
Hoor Tex 829 A To D Jimmy Choo Embroidered Salwar Kameez Wholesale wholesale collection available at best price from Surat.
Product Details
| Catalog Name | Hoor Tex 829 A To D |
| Per Piece Price | ₹ 1250 + 5% GST |
| Full Catalog Price | ₹ 5000 |
| Total Design | 4 Designs |
| Weight | 4 KG |
| Fabric | Jimmy Choo |
| Occasion | Festival |
| Size | XL | XXL |
| Brand | SUMSHY |
| Details | Fabric Details Attached | [ Pakistani Copy ] |
Hoor Tex 829 A To D Jimmy Choo Embroidered Salwar Kameez Wholesale wholesale ideal for resellers & boutiques.
GST billing & fast dispatch available.
Follow Us
Explore More Categories
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Size | XL, XXL |
Related products
Readymade Pakistani Suit
Kb 3306 Super Hit Chinon Embroidery Sequins Worked Designer Salwar Kameez Wholesale
Readymade Pakistani Suit
Deepsy D 718 Embroidered Ready Made Pakistani Collection Wholesale
Readymade Pakistani Suit
Deepsy D 713 Chinon Embroidered Ready Made Pakistani Collection Wholesale
Readymade Pakistani Suit
Deepsy Velvet 25 Series 32227 Velvet Pakistani Salwar Suit Wholesale
Readymade Pakistani Suit
Deepsy D 603 Velvet Readymade Pakistani Suits Collection Wholesale
Readymade Pakistani Suit
Deepsy D 631 Velvet Readymade Pakistani Suits Collection Wholesale
Readymade Pakistani Suit
Eba Sahaj Chinon Embroidered Ready Made Suits Collection Wholesale
Readymade Pakistani Suit
Deepsy D 606 Velvet Embroidered Pakistani Ready Made Collection Wholesale
Readymade Pakistani Suit
Deepsy D 731 Chinon Embroidered Pakistani Readymade Collection Wholesale
Readymade Pakistani Suit
Eba Safroon Vol 3 Color Editon Gold Ready Made Suits Collection Wholesale
Readymade Pakistani Suit
Deepsy M 19 Viscose Muslin Digital Printed Pakistani Readymade Collection Wholesale
Readymade Pakistani Suit
Kb 3311 Series Heavy Chinon Designer Salwar Kameez Collection Wholesale





















