Hoor Tex 809 A To D Georgette Zarkan Worked Salwar Kameez Wholesale
₹6,800 for 4 Pcs
| Catalog Name | Hoor Tex 809 A To D |
| Per Piece Price | ₹ 1700 + 5% GST |
| Full Catalog Price | ₹ 6800 |
| Total Design | 4 Designs |
| Weight | 4 KG |
| Fabric | Georgette |
| Occasion | Festival |
| Size | XL | XXL |
| Brand | SUMSHY |
| Details | Fabric Details Attached | [ Pakistani Copy ] |
Hoor Tex 809 A To D Georgette Zarkan Worked Salwar Kameez Wholesale
Hoor Tex 809 A To D Georgette Zarkan Worked Salwar Kameez Wholesale wholesale collection available at best price from Surat.
Product Details
| Catalog Name | Hoor Tex 809 A To D |
| Per Piece Price | ₹ 1700 + 5% GST |
| Full Catalog Price | ₹ 6800 |
| Total Design | 4 Designs |
| Weight | 4 KG |
| Fabric | Georgette |
| Occasion | Festival |
| Size | XL | XXL |
| Brand | SUMSHY |
| Details | Fabric Details Attached | [ Pakistani Copy ] |
Hoor Tex 809 A To D Georgette Zarkan Worked Salwar Kameez Wholesale wholesale ideal for resellers & boutiques.
GST billing & fast dispatch available.
Follow Us
Explore More Categories
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Size | XL, XXL |
Related products
Readymade Pakistani Suit
Deepsy D 710 Chinon Embroidered Pakistani Ready Made Collection Wholesale
Readymade Pakistani Suit
Kb 3315 Series Georgette Embroidered Designer Eid Collection Wholesale
Readymade Pakistani Suit
Deepsy D 729 Embroidered Ready Made Pakistani Collection Wholesale
Readymade Pakistani Suit
Kb 3306 Super Hit Chinon Embroidery Sequins Worked Designer Salwar Kameez Wholesale
Readymade Pakistani Suit
Alizeh 7066 To 7069 Georgette With Embroidered Top Sharara And Dupatta Wholesale
Readymade Pakistani Suit
Deepsy D no. 401 ABCD Series Ready Made Collection Wholesale
Readymade Pakistani Suit
Deepsy D 713 Chinon Embroidered Ready Made Pakistani Collection Wholesale
Readymade Pakistani Suit
Deepsy D 717 Chinon Embroidered Ready Made Pakistani Collection Wholesale













